DYNESS STACK100 BATTERY MODULE 5.12 KWH
Lisätiedot
Ominaisuudet
  • kapasiteetti: 5,12 kWh per moduuli (51,2 V / 100 Ah)
  • modulaarinen plug-and-play-rakenne nopeaan asennukseen ja huoltoon
  • sisäänrakennettu aerosolipalonsammutusjärjestelmä
  • pakotettu ilmavirtaus takaa tasaisen lämpötilan ja pitkän käyttöiän
  • maks. lataus/purkausvirta: 100 A (1C), huipputeho 125 A (1,25C)