DYNESS STACK 100 30,72 KWH
Lisätiedot
Ominaisuudet
- kapasiteetti: 5,12 kWh per moduuli (51,2 V / 100 Ah)
- modulaarinen plug-and-play-rakenne nopeaan asennukseen ja huoltoon
- sisäänrakennettu aerosolipalonsammutusjärjestelmä
- pakotettu ilmavirtaus takaa tasaisen lämpötilan ja pitkän käyttöiän
- maks. lataus/purkausvirta: 100 A (1C), huipputeho 125 A (1,25C)